Přejít k hlavnímu obsahu
O projektu
Ve zkratce
O FSFilmu
Síň slávy
Časová linie
Lidé
Admiralita
Herci a štáb
Patroni a podporovatelé
Admiralita ve výslužbě
Bývalí spolupracovníci a hosté
FAN Filmy
FSFilm
Třetí varianta (2024)
Can't Stop (2023)
Správci času (2023)
Den, kdy se zastavila Federace (2023)
Píseň blat a lesů (2022)
Psioduel (2022)
Quid pro Quo (2022)
Neotron (2021)
Binární víra (2021)
Elektrický Hrad (2020)
Její právo (2020)
Chuť Apokalypsy (2019)
Gambit Prastarých (2018)
Patriotka (2018)
Seriál Jistě, kapitáne! (2018-2020)
Jistě, kapitáne! - 00 - První mise
Jistě, kapitáne! - 01 - Dcera robotů
Jistě, kapitáne! - 02 - Slyšení
Jistě, kapitáne! - SP - Nevhodné chování
Jistě, kapitáne! - 03 - Rozhodnutí
Jistě, kapitáne! - 04 - Mravnost nade vše
Seriál Star Trek Diplomacy (2015-2017)
s01e00 - První tah (minizoda)
s01e01 - Vládní rošády
s01e02 - Úplné hlášení
s01e03 - Loděnice
s01e04 - Opona se stahuje
12 myslí (2014)
Další produkce
Tajemná Odysea (2019)
Galerie
Stavba kulis
Fan Filmy
Fotky z akcí
Komunikace
Kontakt
Napsali a natočili o nás
Události&akce
Podpořte nás
Ke stažení
Herci a Štáb
Mišák
Petra "Acalanthi" Kučerová Konupková
Jana Šebestová
David Biheller
Anna "Annie" Štefánková
Miroslav „Mirex“ Zapletal
Jindřich Krása
Jan Hejda
Jan „Sokar“ Krátký
Radek „Flash“ Bělina
Petr „Shake“ Malina
Lucie „Rin” Hrivňáková
Michal „Eliass“ Gans
Nikol Gottwaldová
Igor Gottwald
Tereza Junová
Miloš Juna
Jaroslav Kučera
Martin "Bóža" Božek
Markéta „Affaia“ Zelená
Jakub „Stříbro" Stříbrný
Zuzana „Zana“ Bělinová
Jana „Xyll“ Krčmářová
Vladimír „Jacob“ Novotný
Rastislav „Ra100“ Švarba
Michal „omi“ Husák
Pavel „Kryton“ Houska
Zbyněk Suchý
Eva „Draug" Šimková
Lenka „Leena” Bláhová
Martin „Samuel” Böhm
Dagmar „Ziina" Vižďová
Jana "Jayne" Adámková
Jan „Zephram” Gruber
Josef „Kapitán Jack" Kotlaba
Eva „Barevná“ Železná
Veronika „Hexx" Horová
Ondřej „Molir” Kratochvíl
Barbora Krausová
Miro Mikšík
Martin "Wuji" Kraus
Anna „galbovka” Galbová
Anděla „Ash“ Kubátová
Eva „Eva Dat" Wagenknechtová
Jana „Yarche" Křečková
Aleš Hakl
Andrea „Padmé" Ulagová
Kate Stiles
Mirek "Mira" Řezáč
Jerry Stroh
Jakub "červ" Červinka
Markéta „Thora“ Klainerová
Lucie Vodrážková
Karel "Kaďous" Černý
Linda Chudomelová
Karel „Margh“ Škop
Karel "Carlos" Krincwayg
Filip "Fildas" Kučera
Jakub „Jimmy“ Holý
Sabina Koudelková
Viktorie Svobodová
Josef Šédl
Jan Dundáček
Taťána Holečková
Jana "Molík" Babáčková
Martin Brykner
Petr Benda
Zdeňka "Tai" Březinová
Marek "Iconer" Jindra
Petr "Polda" Polášek
Mišák